+38-050-027-58-52

ПРОДУКЦІЯ

 • img
  TDC, FID
  Ethernet ATEX/IECEx:ExdIIB С6+ С9+ О2

  Газовий хроматограф 700XA

  Потоковий газовий хроматограф 700ХА поєднує кращі можливості для аналізу, надійність і ремонтопридатність, а також широкий діапазон можливостей аналізу. 700ХА розрахований на різні застосування в газовій, нафтохімічній, енергетичній та екологічній галузіях для тих застосувань, в яких склад компонентів газоподібного або рідкого потоків потрібно контролювати з великою точністю і безперервно.

 • img
  TCD
  TCD ATEX/IECEx: Ex d IIB С6+

  Газовий хроматограф 370XA

  Новітній аналізатор із серії XA газових хроматографів Emerson. Хроматограф 370XA забезпечує більшу зручність експлуатації і поліпшення якості вимірювань при аналізі C6 + BTU / CV. Характерною особливістю моделі 370XA є технологія Maintainable Module, яка дозволяє швидко замінювати модуль ГХ в умовах експлуатації менш ніж за дві години, включаючи час прогріву і продувки, що значно знижує час простою і загальні експлуатаційні витрати

 • img
  CH3OH C2H2 C2H4 C2H5OH C6H6

  X-Stream Газовий аналізатор

  Газоаналізатор проводить безперервний аналіз компонентів газової суміші, від одного до п'яти в моделі X-STREAM ХЕ одночасно і відображає дані про концентрацію виміряних компонентів і стані газоаналізатора на буквено-цифровому рідкокристалічному дисплеї в одиницях «млн-1»(« Ppm »),«% » Газоаналізатор також забезпечує: - автоматичну, ручну або віддалено настройку нуля і діапазону; - самодіагностику при включенні і під час роботи; - зберігання даних про вимірі і калібрування, реєстрацію подій на карті Flash MMС.

 • img
  Ду 50мм Ду 80мм Ду 100мм Ду 150мм

  Ультразвуковий лічильник 500

  FLOWSIC500 CIS заснований на ультразвуковому принципі вимірювань. У приладі немає механічних рухомих частин, тому він не схильний до зносу. FLOWSIC500 CIS ідеально підходить для комерційного обліку газу.

 • img
  ОБЛІК ГАЗУ
  Ду 50мм до Ду 1200мм

  Ультразвуковий лічильник 600

  LВимірювальний прилад FLOWSIC600 є ультразвуковий лічильник газу і встановлює стандарти в своєму сегменті ринку для калібрувального вимірювання природного газу, а також вимірювання витрати пари.

 • img
  FL MFL+монітор BFL+ЗЗК

  Регулятор газу FL Tartarini

  Пілотні, прямоточні регулятори тиску серії FL з м'яким ущільненням, збалансованим клапаном і найвищою пропускною спроможністю. Конструкція регулятора надійна: міжсервісний інтервал - 7 років; 40 років - призначений термін служби. Успішно застосовуються в ГРС, АГРС, УПТПГ, ГРП, ГРП в тому числі і для енергетичних об'єктів.

 • img
  РЕГУЛЯТОРИ ГАЗУ

  Пілотний регулятор газу Cronos

  Газовий регулятор серії Cronos призначений для зниження високого вхідного тиску, автоматичної підтримки заданого тиску на виході в встановлених межах незалежно від зміни вхідного тиску. Ця серія об'єднує легкість експлуатації та обслуговування, а також має компактні розміри. Має наступні модифікації: С- регулятор, СВ- регулятор+ЗЗК, СС-регулятор і монітор, ССВ- регулятор, монітор, ЗЗК.

 • img

  Інтелектуальний манометр Rosemount™

  Інтелектуальні манометри Rosemount мають надійну конструкцію в поєднанні з перевіреною технологією сенсора для запобігання періодичних типових відмов манометрів. Дані манометри забезпечать до 10 років роботи без необхідності обслуговування і замінять механічні компоненти, оскільки мають більш надійне вимірювання і більш високу межу перевантаження.